За побиття людини можуть наставити різні види кримінальної відповідальності. Як правило, це залежить від ступеня тяжкості тілесних ушкоджень та інших факторів.
Щоб довести легкі тілесні ушкодження, притягнути винного до відповідальності та отримати грошову компенсацію, потрібно вчинити дії, передбачені законодавством.
Сьогодні, у соцмережах та ЗМІ багато неправдивої інформації про те, що відповідних осіб можуть оголошувати у розшук.
У поданому матеріалі, Ви отримаєте інформацію як за допомогою адвоката можна довідатися про те чи відкрито кримінальне провадження чи ні.
У кримінальних справах часто виникає питання, який неоподатковуваний мінімум використовувати?
За кражу в магазині передбачена адміністративна або кримінальна відповідальність.
У кримінальному провадженні може відбутися також арешт віртуальних активів (наприклад арешт криптовалюти).
За порушення вимог декларування передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Скамом є злочин, який, як правило, кваліфікується за двома статтями Кримінального кодексу України (ст.190 "Шахрайство" та ст. 361 "Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж") та який пов'язаний з такими видами шахрайства як фішинг, SMS-скам, email-скам, телефонний скам, скам у соціальних мережах, скам на основі романтичних відносин, інвестиційний скам, продуктовий чи сервісний скам, скам пов'язаний з вимагання коштів чи майна, скам пов'язаний з пошуком роботи, неочікувані кошти або неочікуваний виграш призів та інші види скаму.
За розкрадання будь-якого державного майна передбачена відповідальність, яка визначена статтею 191 Кримінального кодексу України. Додатково, може бути кваліфікація за іншими статтями цього ж Кодексу.
Умовну судимість достроково зняти неможливо. Тобто, достроково умовна судимість не знімається.
Умисне тяжке тілесне ушкодження характеризується як ушкодження небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, каліцтво статевих органів, психічну хворобу або інший розлад здоров’я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя.