З’явився новий функціонал для дослідження скарг поданих учасниками публічних закупівель до АМКУ

На сайті DOZORRO з’явився новий функціонал, що дає змогу дослідити скарги, які учасники публічних закупівель подають до Антимонопольного комітету України. 

Він доступний у публічному модулі аналітики BI Prozorro – додаток  12.1 Аналіз закупівель (всі роки) у листі «Аналіз скарг».


Загалом новий функціонал дає змогу  виявляти системні проблеми, що потребують вирішення. Також може відіграти важливу роль для вирішення суперечностей між замовниками і учасниками, підтримання рівних правил гри і збільшення кількості учасників торгів, говорять розробники.

Водночас аналіз скарг і прийнятих щодо них рішень дає учасникам торгів змогу ознайомитися з кращими практиками формування тендерної документації та посилити свою позицію під час розгляду скарг у Комітеті.

Отже, новий лист «Аналіз скарг» складається з кількох компонентів: панелі індикаторів, діаграм та таблиць.

Це:

  • індикатори за скаргами (кількість скарг, кількість виконаних рішень АМКУ, кількість лотів зі скаргою та їх відсоток, очікувана вартість лотів зі скаргою, кількість скаржників, кількість організаторів зі скаргою тощо)
  • діаграми «Рейтинги», «Розподіл», «Динаміка за роками», «Динаміка показників»;
  • таблиця “Скарги”;
  • додаткові елементи відбору. 

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та на  Youtube каналі.

Нагадаємо, BI Prozorro — це безкоштовний аналітичний інструмент, створений командою DOZORRO від Transparency International Ukraine. Він містить дані про всі закупівлі, проведені через систему Prozorro з 2015 року. Інформація регулярно оновлюється та подається у вигляді таблиць, аналітичних графіків та діаграм.  

Взято з сайту Антимонопольного комітету України.

Мітки: Мітки