За 7 місяців цього року служба зайнятості працевлаштувала понад 2 тис. осіб у сфері оборони

У січні-липні 2021 року Державна служба зайнятості працевлаштувала понад 2,3 тис. громадян у сфері оборони, з яких 2,1 тис. осіб – зареєстровані безробітні. Півтори тисячі працівників отримали нову роботу у військових частинах, майже 200 осіб – у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. За регіональним зрізом найбільше людей працевлаштовано у Харківській, Миколаївській та Дніпропетровській областях.

Міністерство економіки України через центри зайнятості й надалі активізуватиме роботу з працевлаштування у сфері оборони.

«Наразі Мінекономіки проводить переформатування структури та принципів роботи Державної служби зайнятості. Передбачено впровадити більш ефективну модель надання клієнтоорієнтованих послуг. Основні акценти – на поглиблення співпраці з роботодавцями та іншими учасниками ринку праці, прискорення процесів працевлаштування, підвищення культури обслуговування клієнтів. Наша мета – повернути до легальної зайнятості та інтегрувати у ринок праці осіб, які шукають роботу, а також встановити контакт з економічно неактивним населенням та у подальшому його активізувати», – прокоментувала заступниця Міністра економіки України Світлана Глущенко.

Нагадаємо, що станом на 16 серпня 2021 року кількість офіційно зареєстрованих безробітних зменшилася на третину та склала 315 тисяч осіб. Це на 179 тисяч осіб або 36 % менше, ніж на цю дату минулого року. Збільшення рівня зайнятості та зменшення кількості безробітних – результат запровадження Урядових програм з підтримки розвитку економіки та бізнесу.

Взято з сайту Міністерства економіки України.

Мітки: Мітки