Європейська соціальна хартія – орієнтир для забезпечення соціальних стандартів та зайнятості населення в Україні

Керівниця проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні» Сюзанна Мнацаканян взяла участь у Всеукраїнському Форумі «Україна 30».

У сесії «Європейська соціальна хартія та конвенції міжнародних організацій праці як орієнтири для забезпечення соціальних стандартів та зайнятості населення в Україні» також взяли участь Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна, заступник Міністра економіки України Тарас Качка та національний координатор Міжнародної організації праці в Україні Сергій Савчук.

«Я впевнена, що системні інвестиції держави в соціальну сферу змінять не лише фінансовий рівень життя людей. Вони змінять сприйняття нами один одного, готовність бачити та сприймати різноманіття, допомагати одне одному та разом будувати нашу державу», ‑ зазначила Марина Лазебна.

Сюзанна Мнацаканян зосередила увагу на останніх висновках Європейського комітету з соціальних прав щодо працевлаштування, навчання та рівних можливостей стосовно України,

«За останні роки Україна зробила значний прогрес у сфері реформування трудових прав та сфері соціального забезпечення. Але ще багато потрібно зробити. В першу чергу це стосується зобов’язання держави щодо боротьби з бідністю та створення нових робочих місць, рівності та доступу до працевлаштування, зокрема людей з інвалідністю. Стандарти Європейської соціальної хартії є не лише дороговказом, а й основою, на якій потрібно будувати своє майбутнє законодавство», ‑ сказала Сюзанна Мнацаканян.

Переглянути сесію «Європейська соціальна хартія та конвенції міжнародних організацій праці як орієнтири для забезпечення соціальних стандартів та зайнятості населення в Україні»  можна за посиланням.

Взято з сайту Офісу Ради Європи в Україні.

Мітки: Мітки