Євгеній Капінус: “Електронні листки непрацездатності формуються автоматично, що зручно для українців”

Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус взяв участь у спільному брифінгу Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України та Пенсійного фонду України “Е-лікарняні в Україні”.

1 жовтня завершився перехідний період запуску в Україні е-лікарняних, який стартував у червні цього року.

З урахуванням інформації, яка надходить від органів Міністерства охорони здоров’я України, на базі Реєстру застрахованих осіб формується відповідний Електронний реєстр листків непрацездатності, який в автоматичному режимі генерує листки непрацездатності.

Запровадження Електронного реєстру суттєво підвищує прозорість видачі листків непрацездатності, оскільки для застрахованої особи створено можливість зайти в особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Фонду та побачити всю інформацію про свій лікарняний.

У свою чергу, роботодавець у кабінеті страхувальника також має повну інформацію про відкритий лікарняний свого працівника.

“Електронні листки непрацездатності формуються автоматично, що зручно для українців. Більше немає потреби збирати довідки та стояти у чергах. Це прискорить процес отримання виплат. До того ж, кожен зможе перевірити інформацію про себе в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України. Завдяки цьому процес стане більш відкритим, а корупційні ризики зменшаться”, — зазначив Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус.

Взято з сайту Пенсійного фонду України.

Мітки: Мітки