Як отримати компенсацію за зруйноване житло на сході України внаслідок збройної агресії Росії? (покрокова інструкція)

Кабінет Міністрів України 2 вересня 2020 р. затвердив порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для здійснення грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненою збройною агресією Російської Федерації.  Порядком передбачено, що грошова компенсація надаватиметься постраждалим, які є власниками житла на контрольованій Урядом України території, та яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року. Розмір компенсації постраждалим визначатиметься за показниками опосередкованої вартості спорудження житла у регіонах України, але не більше 300 тисяч гривень.

У Державному бюджеті України на 2020 рік на ці цілі передбачено 20 мільйонів гривень. Як отримати компенсацію за зруйноване житло на сході України внаслідок збройної агресії Росії? В інфографіці покрокова інструкція:

Більше про те, як за зруйноване на Донбасі житло виплачуватимуть компенсації читайте тут.

Взято з сайту Кабінету Міністрів України: https://www.kmu.gov.ua/news/yak-otrimati-kompensaciyu-za-zrujnovane-zhitlo-na-shodi-ukrayini-v-naslidok-zbrojnoyi-agresiyi-rosiyi-pokrokova-instrukciya

Мітки: Мітки