WIPO INSPIRE: НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ПАТЕНТНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ВОІВ розширила свій набір онлайн-послуг новою платформою WIPO INSPIRE (покажчик спеціалізованих патентно-інформаційних звітів). WIPO INSPIRE надає вільний доступ до вичерпних, неупереджених та структурованих звітів про патентні бази даних. Це допоможе великому колу зацікавлених сторін оцінити та здійснити пошук патентних комерційних, національних або регіональних баз даних у всьому світі, а також допоможе їм у прийнятті обґрунтованих рішень щодо інструментів патентного пошуку, які найбільше підходять для їх роботи, незалежно від того, розглядають вони патенти чи приймають рішення, пов’язані з  дослідженнями та розробками.

WIPO INSPIRE пропонує цілий ряд потужних, але простих у користуванні функціональних можливостей як для нових, так і для досвідчених користувачів патентної інформації, до яких належать:

  • сховище детальних звітів про інструменти для патентного пошуку та аналітики і баз даних;
  • порівняння характеристик патентних баз даних (до чотирьох баз одночасно); та
  • інтерактивна карта, що відображає охоплення баз даних у всьому світі, що дозволяє користувачам з першого погляду визначити, які патентні бази даних пропонують охоплення певної юрисдикції.

WIPO INSPIRE інтегрований з порталом патентних реєстрів ВОІВ та платформою eTISC (Онлайн-центр підтримки технологій та інновацій), що надає користувачам зручне середовище для отримання інформації стосовно патентних баз даних та патентних реєстрів, забезпечує можливість взаємодії з експертами з патентної інформації, а також обговорювання цих інструментів.

Взято з сайту Державного підприємства ” Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент).

Мітки: Мітки