ВС направив на новий розгляд кримінальне провадження щодо двох засуджених за вбивство та умисне тяжке тілесне ушкодження

4 серпня 2021 року колегія суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду частково задовольнила касаційні скарги в інтересах осіб, засуджених до покарання у виді 15 років позбавлення волі.

Відповідно до вироку місцевого суду, залишеного без зміни апеляційним судом, влітку 2018 року на Кіровоградщині два чоловіки скоїли кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене групою осіб, що спричинило смерть потерпілого) та п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

ККС ВС скасував ухвалу апеляційного суду та направив кримінальне провадження на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.

Повний текст постанови ККС ВС у справі №  398/5/19 (провадження № 51-1718км21) буде оголошено 9 серпня 2021 року о 14:00.

Із цією постановою можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – https://reyestr.court.gov.ua

Взято з сайту Верховного Суду.

Мітки: Мітки