ВІДКРИТО ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІННОВАЦІЙ (TISC) НА БАЗІ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

2 грудня 2020 року відбулося урочисте відкриття Центру підтримки технологій та інновацій TISC на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ  ім. Ігоря Сікорського). В рамках урочистостей підписано Меморандум про співробітництво між Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) та Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського, а також Угоди про участь у програмі Центрів підтримки технологій та інновацій.

З вітальними словами під час заходу виступили ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, проректор з наукової роботи Віталій Пасічник, заступник директора Департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки) Богдан Падучак та директор з питань розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності Укрпатенту Данило Цьвок.

Як зазначив Данило Цьвок: «Відкриття Центру TISC на базі одного з найвідоміших в Україні закладів вищої освіти, який є потужним центром генерування інновацій, допоможе ще більше розкрити інтелектуальний потенціал України».

Підписання Меморандуму спрямоване на поглиблення співпраці з питань, пов’язаних з правовою охороною інтелектуальної власності (ІВ), організацію спільних заходів та інші напрями, пов’язані із розвитком сфери ІВ. На центр TISC покладено завдання з організації та забезпечення сучасних методів управління у сфері інтелектуальної власності, комерціалізації результатів наукової та науково-технічної діяльності університету, залучення інвестицій, співпраці з підприємствами і суб’єктами наукової та науково-технічної діяльності.

В заході також взяли участь представники КПІ ім. Ігоря Сікорського Оксана ЮрчишинПавло ЦибульовСергій ВойткоАндрій Шишолін та фахівці відділення розвитку відносин у сфері ІВ Укрпатенту Касим ВеличкоСергій Брудняк,  Андрій Зозулюк.

Проєкт «Technology and Innovation Support Center – TISC» реалізується Укрпатентом в рамках імплементації Меморандуму про взаєморозуміння між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України щодо створення Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні (26 липня 2018 року). 

Взято з сайту Державного підприємства “Інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент).

Мітки: Мітки