Відбулась церемонія відкриття Глобальної програми сприяння міжнародній торгівлі

0 листопада відбулась  церемонія відкриття Глобальної програми сприяння міжнародній торгівлі (програма GFTP), яка виконується Всесвітньою митною організацією (ВМО) та Секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO). Державну митну службу України представляв заступник Голови Держмитслужби Владислав Суворов.

Також участь у заході взяли представники профільних департаментів Держмитслужби, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України. 

Під час зустрічі заступник Голови привітав всіх учасників зустрічі та повідомив, що основне завдання Держмитслужби повністю співпадає із метою Угоди – впровадження дієвих механізмів прискорення митного оформлення товарів, зменшення корумпованості та бюрократизму, збільшення обсягів торгівлі й помітне прискорення руху товарів.

“Переконаний, що участь України в Глобальній програмі сприяння міжнародній торгівлі буде взаємовигідною як для нас, так і наших закордонних партнерів, оскільки значна кількість положень Угоди про спрощення процедури торгівлі вже імплементовані в національному законодавстві та успішно застосовуються на практиці, наприклад, Єдине вікно для міжнародної торгівлі. В будь-якому разі Держмитслужба відкрита до рекомендацій міжнародних партнерів та вивчення найкращих світових практик у цій сфері ”, – повідомив Владислав Суворов.

Представники ВМО презентували переваги, які отримує Україна від участі в Глобальній програмі сприяння міжнародній торгівлі.

Наприкінці зустрічі сторони подякували за старт цієї програми та домовились обмінятись представники для більш ефективної співпраці. 

Взято з сайту Державної митної служби України.

Мітки: Мітки