VI Міжнародний форум «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО»

27 серпня 2021 року в м. Одеса відбудеться  VI Міжнародний форум «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО» – найбільший спеціалізований захід міжнародного рівня з медіації для фахівців у галузі права та медіаторів.

У цьогорічному форумі візьмуть участь медіатори, судді, адвокати, нотаріуси, вчені, представники органів влади, системи безоплатної правової допомоги тощо

В центрі уваги під час форуму будуть питання розвитку медіації в Україні, зокрема питання застосування медіації для врегулювання корпоративних спорів та в медичній сфері,  питання доступу до медіації в системі надання безоплатної правової допомоги та під час здійснення адвокатської діяльності.

У форумі візьмуть участь провідні європейські фахівці у сфері медіації, серед яких експерти Ради Європи: Рімантас Сімайтіс (Литва), який є керівником групи з медіації у Європейській комісії з питань ефективності правосуддя та консиліатором у Міжнародному центрі з вирішення інвестиційних суперечок; Рамон Тена Пера, медіатор та тренер з питань трансформації конфліктів (Андорра); Марія да Консейсан Олів’єра, адвокат, експерт з медіації (Португалія); Хелена Солето,  професор Мадридського університету (Іспанія). Вони ознайомлять учасників форуму з успішними практиками позасудової медіації у державах-членах Ради Європи. Експерт Ради Європи Іраклій Кандашвілі, голова Голова Асоціації медіаторів Грузії, надасть можливість учасникам форуму взяти участь у практичному класі з медіації на тему: «Мистецтво постановки запитань як основний інструмент успішного правника».

VI міжнародний форум «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО» організований Проєктом Ради Європи «Підтримка судової влади України в кращому забезпеченню доступу до правосуддя» спільно з Українською академією медіації та Проєктом ЄС “Право-Justice”. Партнерами форуму є Міністерство юстиції України та Міністерство соціальної політики України тощо.

Робочі мови форуму – українська, англійська (під час заходу забезпечується синхронний переклад).

Взято з сайту Офісу Ради Європи в Україні.