Урядом схвалено постанову «Про утворення робочої групи з питань удосконалення законодавства щодо розвитку і регулювання ринку соціальних послуг»

 З метою реалізації указу Президента України від 29 січня 2021 року № 30 „Про деякі заходи щодо забезпечення права громадян на якісні та безпечні соціальні послуги” Урядом прийнято постанову „Про утворення робочої групи з питань удосконалення законодавства щодо розвитку і регулювання ринку соціальних послуг”.

Постановою передбачено створення робочої групи для напрацювання пропозицій з удосконалення законодавства щодо посилення державного нагляду (контролю) у сфері надання соціальних послуг та затвердження дозвільних (погоджувальних) процедур, надання дозвільних документів для провадження діяльності у сфері надання соціальних послуг.

Основні завдання робочої групи:

1. Визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань розвитку і регулювання ринку соціальних послуг;
2. Підготовка пропозицій з удосконалення законодавства у сфері надання соціальних послуг щодо:
– дозвільної системи у сфері надання соціальних послуг;
– державного нагляду (контролю) та відповідальності у сфері надання соціальних послуг;
– удосконалення фінансування соціальних послуг.

Створення робочої групи допоможе напрацювати механізми стимуляції і розвитку ринку соціальних послуг, контролю і відповідальності у сфері їх надання, щоб отримувачі соціальних послуг мали змогу отримувати якісні соціальні послуги.

Взято з сайту Міністерства соціальної політики України.

Мітки: Мітки