Уряд ухвалив рішення, яке покращить якість експертизи містобудівної документації

Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка передбачає встановлення єдиних критеріїв якості проєктних рішень для суб’єктів, що розробляють проєкти містобудівної документації.

«Завдяки рішенню запроваджується новий вид містобудівної документації, який підлягає обов’язковій експертизі – комплексний план просторового розвитку території тергромади. Також визначено інші види містобудівної документації, що підлягають експертизі за рішенням замовників. Внесення цих змін сприятиме розробці більш якісної містобудівної документації», – зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Йдеться про приведення положень чинного Порядку проведення експертизи містобудівної документації у відповідність до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель».

Зазначимо, Порядком також передбачено подання замовником (у складі пакету документів для проведення експертизи) висновків зацікавлених органів, у т.ч. охорони культурної спадщини. Це необхідно, зокрема, для визначення відповідності проєкту вимогам законодавства.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Уряд ухвалив проєкт постанови «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна».

Взято з сайту Міністерства розвитку громад та територій України.

Мітки: Мітки