Уряд спростив процедури залучення міжнародної технічної допомоги

9 жовтня Уряд ухвалив постанову, якою удосконалив процедуру залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги. При розробці нових правил були враховані пропозиції партнерів з розвитку.

«Проекти технічної допомоги дозволяють залучати провідних українських та міжнародних експертів, а також кращий світовий досвід у проведенні реформ. Прозорість у роботі з такими проектами на етапі реєстрації, впровадження та моніторингу  результатів – основа для ефективності та довіри.  Як з боку міжнародних партнерів, так і українського суспільства до результатів роботи», – коментує рішення Уряду Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Схваленою постановою зменшуються бюрократичні процедури для реєстрації та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги. Зокрема, розширюється перелік органів, які можуть виступати бенефіціарами проектів; удосконалюється процедура звільнення від оподаткування, що сприятиме більш широкій участі українських виробників та постачальників у процедурах закупівель за рахунок коштів МТД; спрощуються процедури державної реєстрації або перереєстрації проектів та реєстрації представництва донорської установи; визначаються механізми та строки погодження планів закупівлі, а також зменшується паперовий документообіг.

Уряд спростив процедури залучення міжнародної технічної допомоги

Взято з сайту Кабінету Міністрів України: https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-sprostiv-proceduri-zaluchennya-mizhnarodnoyi-tehnichnoyi-dopomogi

Мітки: Мітки