Уряд розширив перелік документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів та їх складових частин

Завдяки ініціативі Міністерства юстиції України до переліку документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів та/або їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, було додано акт про придбання майна на аукціоні з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність).

Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України до пункту 8 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388.

З текстом постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 і від 4 грудня 2019 р. № 1050»  від 17 березня 2021 року № 219 можна ознайомитися за посиланням  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/219-2021-%D0%BF#n9».

Взято з сайту Міністерства юстиції України.

Мітки: Мітки