У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо меценатської діяльності у сфері фізичної культури і спорту

У черговому номері збірника нормативно-правових актів парламентського видавництва «Відомості Верховної Ради України» №33 від 13 серпня 2021 року опубліковано низку законів, прийнятих під час п’ятої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.

Зокрема, опубліковано закони:

– «Про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері фізичної культури і спорту №1520-IХ від 2 червня 2021 року. Законом визначено поняття «меценатська діяльність у сфері фізичної культури і спорту» і «меценатська допомога». Документ набирає чинності через один місяць з дня його опублікування, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

– «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам №1525-IХ від 3 червня 2021 року. Закон спрямований на збільшення доходів Державного бюджету від податку на додану вартість за рахунок залучення до оподаткування податком на додану вартість нерезидентів, що надають фізичним особам електронні послуги, місце постачання яких розташоване на митній території України та створення сприятливих умов ефективного та не обтяжливого адміністрування для бізнесу й держави процедур, пов’язаних зі сплатою податку.

Цей документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім пунктів 11 (щодо змін до пункту 141.4 статті 141 Податкового кодексу України) та 15 (щодо змін до пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України) розділу I цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2022 року.

– «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю №1534-IХ від 3 червня 2021 року. Законом підвищено відповідальність автомобільних перевізників за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм. Документ набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, крім пункту 2 цього розділу, який набирає чинності з дня його опублікування.

Довідково: Бюлетень «Відомості Верховної Ради України» видається відповідно до вимог Указу Президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності».

Взято з сайту Верховної Ради України.

Мітки: Мітки