У митницях проводиться тестування інформаційної системи “Митний аудит”

У митницях як відокремлених підрозділах Держмитслужби тестують інформаційну систему “Митний аудит”. Протягом серпня 2021 року систему тестували працівники Київської, Одеської, Львівської та Дніпровської митниць. У вересні 2021 року, після отримання та врахування пропозицій від митниць-початківців щодо розвитку функціоналу системи, до тестування приєдналися підрозділи митного аудиту всіх митниць.

Користувачам запропонували пройти опитування за методикою System Usability Score. Узагальнена оцінка опитування показала середній рівень зручності використання системи, що є прийнятним з точки зору стандартів UX тестування.

Тестування координувалося співробітниками Депаратменту митного аудиту та обліку осіб Держмитслужби та за підтримки експертів Команди підтримки реформ (RST) Держмитслужби.

Надалі передбачається розвиток функціоналу програмного продукту за підтримки партнерів, зокрема Європейського Союзу, Центрального агентства з управління проектами (CPMA, Литва), EU4PFM та Команди підтримки реформ.

Взято з сайту Державної митної служби України.

Мітки: Мітки