У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики буде створено робочу групу з підготовки доопрацьованого законопроєкту щодо упорядкування структури акцизного податку

На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, яке відбулося 9 листопада, ухвалено рішення створити робочу групу з підготовки доопрацьованого законопроєкту  про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку.

Робоча група, яку очолить народний депутат Олександр Ковальчук, має підготувати новий законопроєкт на основі тих, що уже зареєстровані в парламенті. Зокрема, на основі проєктів законів № 3704№ 3704-1№ 3706№ 2345№ 2632№ 3539№ 2342№ 3093.

«Законопроєкт має бути зважений та погоджений Міністерством фінансів і Кабінетом Міністрів. Це питання повинне бути вирішено  не на шкоду державі та не на шкоду суспільству. Ми повинні дійти до консенсусу та вирішити його справедливо», – зазначив Голова Комітету Данило Гетманцев.

Народні депутати обговорили проєкт Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку» № 3704 . Цей документ не підтримало Міністерство фінансів, зважаючи на прямі втрати бюджету в розмірі близько 8 млрд грн у випадку його ухвалення.

Взято з сайту Верховної Ради України.

Мітки: Мітки