Суддя Віталій Уркевич розповів про особливості розгляду господарських справ Великою Палатою ВС

Суддя Великої Палати Верховного Суду Віталій Уркевич провів лекцію-тренінг на тему «Касаційне провадження: особливості розгляду господарських справ Великою Палатою Верховного Суду». Захід, організований кафедрою господарського права та господарського процесу КНУ імені Тараса Шевченка, відбувся 6 листопада 2020 року в онлайн-режимі.

Насамперед Віталій Уркевич проаналізував законодавчі норми, що регламентують право касаційного оскарження та визначають коло осіб, які мають таке право. Крім того, він розповів про порядок подання, форму і зміст касаційної скарги та порядок її розгляду, вказав на підстави оскарження судових рішень у касаційному порядку, приділив увагу питанням щодо представництва та підтвердження повноважень адвоката в суді.

Суддя також навів підстави та наслідки залишення касаційної скарги без руху та її повернення, окреслив підстави відмови у відкритті касаційного провадження та межі касаційного перегляду справи.

Заключна частина лекції була присвячена питанням, що стосуються діяльності Великої Палати ВС. Йшлося, зокрема, про підстави та порядок передачі справи на її розгляд, а також про коло її повноважень.

Після завершення виступу Віталій Уркевич відповів на численні запитання слухачів лекції.

Взято з сайту Судової влади України.

Мітки: Мітки