Судді КГС ВС обговорили питання правозастосування та вирішення спорів щодо відповідальності за порушення зобов’язань

26 листопада 2021 року в онлайн-режимі відбувся круглий стіл «Аналіз судової практики щодо застосування ГПК України та вирішення спорів щодо відповідальності за порушення зобов’язань», організований судовою палатою для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду (відповідно до Плану роботи КГС ВС на 2021 рік) за участю суддів Північно-західного апеляційного округу.

Модератором заходу була суддя, секретар судової палати для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності КГС ВС Тетяна Дроботова.

У вітальному слові голова Північно-західного апеляційного господарського суду Олег Мельник наголосив на важливості й актуальності такого тематичного заходу для суддів першої та другої інстанцій. Адже, на його думку, під час правозастосування процесуальних норм залишається багато питань, на які в апеляційній інстанції не завжди знаходять відповіді. Тому колеги з нижчих інстанцій сподіваються почути ці відповіді від суддів ВС, бо саме вони формують судову практику, на яку орієнтується вся судова спільнота.

Круглий стіл складався з двох сесій: «Окремі питання застосування ГПК України», спікерами у якій були судді КГС ВС Іван Міщенко та Юрій Чумак, і «Вирішення спорів щодо відповідальності за порушення зобов’язань», спікерами якої виступили судді КГС ВС Віталій Зуєв, Надія Багай і Тетяна Дроботова.

Взято з сайту Верховного Суду.

Мітки: Мітки