УСПІШНІ СПРАВИ

ЗА ДОПОМОГОЮ АДВОКАТА ВДАЛОСЯ ВИЗНАЧИТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ, ЩО ВІДПОВІДАЛО ЇЇ ІНТЕРЕСАМ

Адвокат Володимир Кістяник взявся за справу, яка не вирішувалася тривалий період часу, коли визначене місце проживання дитини було встановлено необ’єктивно.

Дослідивши деталі справи, вдалося активізувати діяльність органу опіки та піклування в цьому напрямку і визначити місце проживання дитини з матір’ю, що відповідає інтересам дитини.

АДВОКАТ ДОПОМІГ У ПРИЗНАЧЕННІ ПІЛЬГОВОЇ ПЕНСІЇ

Тривалий час особа не могла отримати пенсію, яка повинна була бути призначена на пільгових умовах.

Після декількох звернень до Пенсійного фонду України, адвокату вдалося призначити пенсію для клієнта на пільгових умовах.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД АДВОКАТА ДОПОМІГ ЗМЕНШИТИ СУДОВІ ВИТРАТИ У ПРОЦЕСІ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

У справі про розірвання шлюбу, позивач зазначив про необхідність сплати відповідачем непомірних судових витрат.

За допомогою юридичної підтримки відповідача, адвокат допоміг у питанні відхилення зазначених судових витрат, які були необґрунтовані. Таким чином, клієнт значно зекономив свої кошти.

АДВОКАТ ДОПОМІГ ЗМЕНШИТИ СУДОВІ ВИТРАТИ У ГОСПОДАРСЬКІЙ СПРАВІ

Клієнтом адвоката був міноритарний акціонер на якого відповідач мав намір покласти значний тягар судових витрат. Проте, адвокат долучився до написання клопотання про визнання доказів неналежними, недопустимими, недостовірними, недостатніми.

Як наслідок, суд відхилив значну частину документів відповідача, що стосувались судових витрат.

АДВОКАТУ ВДАЛОСЯ ПЕРЕРАХУВАТИ ПЕНСІЮ ВІЙСЬКОВОМУ

Постановою Кабінету Міністрів України було збільшено розмір грошового забезпечення для військових пенсіонерів. Однак, автоматичний перерахунок пенсії не відбувся.

Адвокат долучився до процесу перерахунку пенсії на основі оновленої довідки про розмір грошового забезпечення. Відбулося 2 судових процеси (один про необхідність надання оновленої довідки, а інший безпосередньо стосовно відмови пенсійного фонду у перерахунку пенсії).

В результаті, на підставі судового рішення, Пенсійний фонд України здійснив перерахунок пенсії для військового.

АДВОКАТ ДОПОМІГ ОФОРМИТИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ)

Протягом 5-ти років особа не могла оформити право власності на земельну частку (пай) у зв’язку з накладкою земельних ділянок (накладення земельних ділянок – коли згідно двох або більше різних землевпорядних документів одна і та ж ділянка землі, розташована на певному відрізку, фактично займає територію іншої, як правило, сусідньої земельної ділянки).

За допомогою комунікації з представниками Держгеокадстру та органами місцевого самоврядування, були забрані всі документи та інформацію про ситуацію з даною земельною ділянкою та протягом 3-х місяців оформлено право власності на земельну частку (пай).

ЗА ДОПОМОГОЮ АДВОКАТА ОФОРМЛЕНО ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ) ДЛЯ ОСОБИ, ЩО ОТРИМАЛА СПАДЩИНУ

Спадкодавець особи за життя розпочав процес оформлення земельної ділянки. Однак, у зв’язку зі смертю, не встиг отримати на неї правовстановлюючі документи.

Юридичний супровід адвоката в цьому питанні, допоміг спадкоємцю отримати у власність відповідну земельну ділянку.

АДВОКАТ ДОПОМІГ У ПРИЗНАЧЕННІ ПЕНСІЇ

Звернувшись до адвоката, клієнт просив допомоги в призначенні пенсії.

Маючи проблеми з втратою документів, особа звернулась до Пенсійного фонду з ними. Але і там їх також було втрачено і вказано на неспівпадіння закінчення імен згідно з документами. Обидві обставини стали причинами для непризначення пенсії.

В даній справі, адвокатом було підготовано та проаналізовано необхідний пакет документів та разом з клієнтом подано заяву до Пенсійного фонду України.

За декілька днів було призначено пенсію за віком, а в кінці місяця отримано перші пенсійні виплати.

АДВОКАТ ДОПОМІГ У НАДАННІ ДОЗВОЛУ НА ПРОВЕДЕННЯ ПСИХІАТРИЧНОГО ОГЛЯДУ В ПРИМУСОВОМУ ПОРЯДКУ

Особа із складним психічним діагнозом була небезпечною для рідних і оточуючих, але відмовлялась від необхідного лікування в стаціонарі.

Відповідно до ч.1 ст.339 ЦПК України,за умов, визначених Законом України “Про психіатричну допомогу”, заява лікаря-психіатра про проведення психіатричного огляду особи у примусовому порядку, про надання особі амбулаторної психіатричної допомоги та її продовження в примусовому порядку подається до суду за місцем проживання особи, а заява представника закладу з надання психіатричної допомоги про госпіталізацію особи до закладу з надання психіатричної допомоги у примусовому порядку та заява про продовження такої госпіталізації подаються до суду за місцезнаходженням зазначеного закладу.

За участю адвоката, даний дозвіл був отриманий і особу направлено на лікування.

ЗАХИСТ ПОТЕРПІЛОГО ПРИ ДТП

Клієнт адвоката, який є водієм трамвая, був учасником ДТП.

За матеріалами справи, водій легкового авто в’їхав у трамвай. За допомогою адвоката, було здійснено захист інтересів потерпілого і підтверджено невинуватість у вчиненні ДТП.

ЗАХИСТ ПОТЕРПІЛОГО (ІНОЗЕМНОГО ГРОМАДЯНИНА) ПРИ ДТП

Клієнтом адвоката був громадянин іноземної держави, який притягувався до адміністративної відповідальності за залишення місця ДТП.

За допомогою адвоката, здійснено захист інтересів учасника ДТП і клієнт був звільнений від відповідальності за строками давності.

Відгуки клієнтів

Щиро дякую Вам Володимире Івановичу за допомогу! Ви дуже чесний, професійний, справедливий та порядний адвокат. Ще раз дякую.

thumb неля лаврушко
28.12.2021

Вдячні за своєчасну консультацію у справі щодо порушення прав споживачів та юридичний супровід нашої справи. Пан Володимир не лише якісно виконує свою роботу, а й надає розгорнуті відповіді на усі супровідні запитання, що для нас було дуже важливо, формує найраціональнішу адвокатську стратегію, щоб досягнути швидкого й успішного результату без зайвої метушні.

thumb Катерина Волошина
28.12.2021

Дуже швидко зробили витяг до акту власності!

thumb Володимир Помінчук
28.12.2020