Штучний інтелект – новий портал для сприяння глобальному співробітництву запустили вісім міжнародних організацій

14 вересня 2021 року завдяки спільним зусиллям восьми міжнародних організацій було запущено новий портал для сприяння глобальній співпраці у галузі штучного інтелекту (ШІ). Портал – це універсальний сервіс за принципом «єдиного вікна» для отримання даних, результатів досліджень та передових практик у сфері штучного інтелекту.

Мета порталу – допомогти політикам та широкій громадськості орієнтуватися у міжнародному ландшафті управління штучним інтелектом. Він надає доступ до необхідних інструментів та інформації, таких як проєкти, дослідження та звіти для просування надійного та відповідального застосування ШІ, який узгоджується з правами людини на глобальному, національному та місцевому рівнях.

Серед ключових партнерів у цих спільних зусиллях є Рада Європи, Європейська Комісія, Агентство Європейського Союзу з фундаментальних прав людини, Міжамериканський банк розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Організація Об’єднаних Націй (ООН), Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) та Група Світового банку.


 Globalpolicy.AI website

Взято з сайту Офісу Ради Європи в Україні.

Мітки: Мітки