Проєкт TAIEX: експертна місія щодо розробки АМКУ Індексу моніторингу конкурентного середовища на ринках

2-4 листопада у рамках другого етапу проєкту TAIEX Антимонопольним комітетом було проведено експертну місію з румунським відомством з питань конкуренції щодо розробки методики Індексу моніторингу конкурентного середовища на ринках. Також цей онлайн-захід відвідали представники Державної служби статистики та Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Основною метою реалізації проєкту є розробка комплексного інструменту для ефективного моніторингу конкурентного середовища на ринках. Розрахунок даного Індексу допоможе Комітету в пріоритизації досліджень ринків, підвищить ефективність роботи та сприятиме розвитку культури конкуренції в Україні, а також може бути використаним при формуванні та реалізації галузевої політики відповідними органами влади.

проєкт taiex: експертна місія щодо розробки амку індексу моніторингу конкурентного середовища на ринках

У рамках заходу, експерти румунського відомства поділилися своїм досвідом розробки та методологією такого Індексу, а Комітет презентував проєкт власної методики розрахунку Індексу та отримав схвальні відгуки від румунських колег, а також влучні зауваження щодо її вдосконалення.

Тож, слідкуйте за подальшими анонсами, адже після схвалення проєкту методики ми поділимось ним для публічного обговорення.

Довідково. TAIEX is the Technical Assistance and Information Exchange instrument of the European Commission. TAIEX supports public administrations with regard to the approximation, application and enforcement of EU legislation as well as facilitating the sharing of EU best practices.

Взято з сайту Антимонопольного комітету України.

Мітки: Мітки