Прем’єр-міністр: Маємо активізувати роботу щодо покращення корпоративного управління державного сектору

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 3 листопада провів робочу зустріч з членами Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (у режимі відеоконференції). Участь у зустрічі взяли Голова Комітету Джейсон Пеллмар, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне, постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчицький, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, Міністр фінансів Сергій Марченко та інші.

Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд крок за кроком рухається в реформі корпоративного управління. Зокрема, продовжує спільно з ЄБРР та ОЕСР доопрацьовувати законопроект з покращення корпоративного управління державного сектору.

«Наше завдання: покращити управління державними підприємствами — це одна з цілей програми діяльності Уряду на цей рік та на довгострокову стратегічну перспективу. Ми покладаємось на найкращу світову практику, яка принесе значну користь для української економіки», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Під час наради було розглянуто питання щодо добровільного страхування відповідальності керівників та членів наглядових рад державних підприємств. Найближчим часом Мінекономіки має представити проект постанови, яким буде урегульовано це питання.

Також за результатами спільної роботи з ОЕСР та ЄБРР, органами державної влади та державними компаніями Мінекономіки планує до кінця року направити проект закону щодо вдосконалення корпоративного управління на розгляд Уряду.

Взято з сайту Кабінету Міністрів України.

Мітки: Мітки