Послуги для підприємців на порталі Дія

Відкрити бізнес за 10 хвилин. До дня підприємця розповідаємо про реінжиніринг державних послуг для підприємців, який зробили в Мінцифри.

На порталі державних послуг Дія 2 квітня ми запустили послуги з реєстрації, закриття та зміни даних ФОП. За цей період:

  • зареєстрували ФОП – 37 344
  • внесли зміни – 30 611
  • закрили ФОП – 32 300

Загалом за 5 місяців послуги з ФОП отримали 100 255 українців. Цікаво, що заявки на отримання послуг ФОП офлайн і онлайн за цей час подали 203 535 українців, з них – 49% онлайн (89 535 українців).

Електронні послуги з ФОП після реінжинірингу стали більш простими та доступними. Раніше, щоб відкрити ФОП, необхідно було заповнити складну форму з 58 рядків — тепер їх 12, що майже в 5 разів менше. Змінити вид підприємницької діяльності або закрити ФОП на порталі також стало простіше.

Плануємо, що вже у жовтні на порталі Дія стануть доступними онлайн послуги з ТОВ.

Ви зможете зареєструвати ТОВ на основі модельного статуту – вам не знадобиться допомога юриста. Також можна буде вибрати спрощену систему оподаткування та подати заяву на реєстрацію платником податку на додану вартість (ПДВ). Подати заяву можна буде за 20 хвилин, а реєстрація відбувається протягом 1 робочого дня та ще 2 робочі дні знадобиться податковій, щоб зареєструвати вас платником податків. Перехід юридичної особи на діяльність на основі модельного статуту також стане простішою. Подання заяви буде займати 10 хвилин. Реєстрація також відбувається протягом одного робочого дня.

Саме зараз разом з НАІС ми працюємо над удосконаленням реєстрів і скоро будемо готові відновити надання цих послуг онлайн ще швидше та зручніше. 

Наостанок вітаємо підприємців зі святом! Бажаємо успішного ведення бізнесу, прибутків і задоволення від власної справи. Ми завжди готові вам допомогти, надати консультацію, пораду чи бізнес-план на нашому порталі Дія.Бізнес, а також зручні послуги на порталі Дія.

Взято з сайту Міністерства та комітету цифрової трансформації України: https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-dlya-pidpriemtsiv-na-portali-diya

Мітки: Мітки