ПОРТАЛ WIPO IP: НОВІ МОЖЛИВОСТІ МЕНЮ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ PCT

Портал ВОІВ з інтелектуальної власності було запроваджено у вересні 2019 року (PCT Newsletter 09/2019). Сучасний, функціональний та простий у використанні портал WIPO IP призначений для керування вашими заявками PCT.

У  рамках постійних зусиль з покращення послуг, що надаються через портал ВОІВ з інтелектуальної власності, найближчим часом заплановано додати ряд нових функцій та здійснити оптимізацію категоризації онлайн-послуг РСТ, що забезпечить значне спрощення виконання вашого пошуку.
 
Що зміниться? 

  • Послуги будуть розподілені за групами за трьома основними категоріями (пошук, керування файлами та керування й сплата), що зробить навігацію у послугах системи PCT більш простою та інтуїтивно зрозумілою.
  • Буде створено нову підкатегорію «Програма підтримки винахідникам (Inventor Assistance Program (IAP)». Вона включатиме новий додаток «Онлайн-платформа програми підтримки винахідників (IAP)».
  • Посилання на додаток для онлайн-платежів буде додано до категорії «Сплата», що спростить сплату мита системи PCT.
  • Категорія меню та віджет «Закладки» (доступний лише для авторизованих користувачів) буде перейменовано в «Моє вибране». «Моє вибране» забезпечує швидкий доступ до ваших служб, доданих до закладок.
  • Буде додано піктограму «НОВИЙ», щоб виділити нові послуги, доступні через МЕНЮ. Будь-які нові служби будуть позначені цією піктограмою.
  • Наостанок, вже додано рекламну площину, щоб тримати вас у курсі нових послуг ВОІВ та важливих новин, які стосуються наявних послуг.

Для отримання додаткової інформації відвідайте портал ВОІВ з інтелектуальної власності за адресою: https://ipportal.wipo.int 

або надавайте коментарі та запитання за адресою: https://www3.wipo.int/contact/en/area.jsp?area=ip_portal 

Взято з сайту Державного підприємства “Інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент)

Мітки: Мітки