Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Укрпатентом та Відомством з інтелектуальної власності Європейського Союзу

14 травня 2021 року підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо двостороннього співробітництва між Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), що виконує функції Національного органу інтелектуальної власності, та Відомством з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO).

Меморандум підписали Генеральний директор Укрпатенту Андрій Кудін та виконавчий директор EUIPO Крістіан Аршамбо. Захід з підписання документа відбувався в гібридному форматі. 

Як вказано в документі, Меморандум між відомствами підписано з метою формування стратегічного партнерства, розширення співпраці, обміну досвідом у сфері управління інтелектуальною власністю, а також задля зміцнення їх систем у сфері інтелектуальної власності та надання послуг. У рамках Меморандуму відомства здійснюватимуть заходи з двосторонньої співпраці, пов’язані з правами на торговельні марки та промислові зразки, спрямовані на користувачів об’єктів інтелектуальної власності, Укрпатент та його персонал, а також діяльність із забезпечення захисту прав.

«Підписання Меморандуму про співробітництво є одним з ключових аспектів взаємодії Укрпатенту з Відомством з інтелектуальної власності ЄС та іншими провідними міжнародними структурами сфери ІВ в рамках виконання повноважень стосовно здійснення міжнародної співпраці у сфері правової охорони інтелектуальної власності й представлення інтересів України в міжнародних організаціях, наданих Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення національного органу інтелектуальної власності». Продуктивний діалог, підтримка європейських партнерів, розвиток партнерства між Укрпатентом та EUIPO є надзвичайно важливими для подальшого ствердження українського відомства з ІВ на міжнародній арені», – зазначив Андрій Кудін.

Взято з сайту Державного підприємства “Інститут інтелектуальної власності України” (Укрпатент).

Мітки: Мітки