Парламент підтримав законопроєкт про реформування державних підприємств оборонно-промислового комплексу

29 січня 2021 року, Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності”. За це рішення проголосували 277 народні депутатів. 

Законом передбачається реформування Державного концерну “Укроборонпром”, перетворення його в акціонерне товариство, а державних підприємств, що входять до складу Концерну, – в господарські товариства. Також документом запроваджується корпоративна модель управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

“Я щиро вдячна народним депутатам і колегам, з якими ми працювали над законопроєктом півтора роки. Корпоратизація підприємств ДК “Укроборонпрому”  дозволить подолати кризу та перетворити їх на сучасні конкурентноздатні підприємства”, – прокоментувала заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді

Заступниця додала, що мова йде про 137 державних підприємств, що входять до складу ДК” Укроборонпрому”, 21 з яких – знаходиться на тимчасово окупованих Росією територіях.

Після ухвалення законопроєкту у першому читанні депутатам відводиться два тижні на внесення правок, які розглядає Комітет ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки та повторно вносить проєкт закону до сесійної зали на голосування в цілому.

Взято з сайту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Мітки: Мітки