ПАНОРАМА ІННОВАЦІЙ: УКРАЇНСЬКІ ВИНАХОДИ ТА НОВІТНІ РОЗРОБКИ

Знезараження у транспорті та мобільні апарати ШВЛ, рятівний костюм для новонароджених, біорозкладаний пластик Херсонщини вже запатентовано, папір з отруйних рослин допоможе проти спалювання трави. Пропонуємо ознайомитися з підбіркою цікавинок зі світу інновацій.

Держпідприємство «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс»  отримало патент на корисну модель «Спосіб очищення та знезараження поверхонь і повітря салонів транспортних засобів». Суть новації полягає у встановленні в салоні бактерицидних рециркуляторів з можливістю роботи у присутності пасажирів протягом усього маршруту, а також бактерицидних безозонових ламп, які вмикатимуть тимчасово на кінцевих зупинках. 

Читати далі…

В Харкові налагодили власне виробництво мобільних апаратів ШВЛ, отримавши ліцензію у британських авторів розробки. Після сертифікації в Україні, яку обіцяють прискорити, апарати випускатимуть серійно.

Читати далі…

Юний винахідник з Вінниці розробив передавач звуку на основі лазеру, який може лягти в основу нового способу радіозв’язку. 

Читати далі…

Застосувавши “грибні” технології, науковці Херсонського державного аграрно-економічного університету розробили та запатентували в Україні новий біологічний пластик, який після використання повністю розкладається і при цьому дешевший від синтетичного матеріалу, виготовленого з нафтопродуктів.

Читати далі…

Інженер з Миколаєва розробив спеціальний костюм, який рятуватиме новонароджених дітей від жовтяниці. Винахід подано на конкурс стартапів Sikorsky Challenge.

Читати далі…

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу винайдено спосіб перетворення отруйних рослин – борщівника Сосновського та наземної частини сильфії пронизанолистої – та сухостою у папір. Автор ідеї впевнений, що вона допоможе у боротьбі з вирубуванням дерев та спаленням трави.

Читати далі…

Пенсіонер-винахідник із Черкас створив триколісний транспортний засіб для швидкого пересування містом на невеликі відстані.

Читати далі…

Взято з сайту Державного підприємства ” Інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент).

Мітки: Мітки