Опубліковано постанову Уряду «Про утворення Ради безбар’єрності»

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано постанову від 14 квітня 2021 р. № 443 «Про утворення Ради безбар’єрності».

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено склад та положення про Раду безбар’єрності. Створення такого органу ініціювала Перша леді Олена Зеленська. Очолює Раду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Рада безбар’єрності є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, що утворюється з метою створення безбар’єрного простору, зокрема моніторингу та контролю стану виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, реалізації запланованих програм із створення безбар’єрного простору, розроблених на рівні обласних державних адміністрацій, узгодження питань міжсекторальної взаємодії, тощо.

Її основними завданнями є:

– сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань створення безбар’єрного простору;

– підготовка пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сфері створення безбар’єрного простору;

– визначення шляхів, механізму і способів вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації державної політики у створенні безбар’єрного простору;

– підготовка пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази та підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань створення безбар’єрного простору.

Взято з сайту Міністерства розвитку громад та територій України.

Мітки: Мітки