Оновлений курс «Вступ до ЄКПЛ та ознайомлення з ЄСПЛ» доступний на українській мові на навчальній платформі Ради Європи під назвою HELP

Оновлений курс HELP «Вступ до Європейської конвенції з прав людини (ЄСПЛ) та ознайомлення з Європейським судом з прав людини (ЄСПЛ) тепер доступний українською мовою. Першочергова версія цього курсу була розроблена у 2016 році, однак ця версія є його оновленням та була опублікована на онлайн-платформі Ради Європи в березні 2020 року.

Курс може бути цікавим для фахівців юридичної сфери, а також студентів університетів та громадських організацій.

Курс складається з 3 основних наступних модулів:

Вступний модуль: вітальне слово, інструкції з навігації по курсу, автори курсу, цільова аудиторія

Модуль 1: Вступ до Європейської конвенції з прав людини (ЄКПЛ)

  • Структура ЄКПЛ
  • Тлумачення ЄКПЛ
  • Місце ЄКПЛ у національних правових системах

Модуль 2: Вступ до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ)

  • Структура ЄСПЛ
  • Шлях, який проходить заява в ЄСПЛ

Модуль 3: Виконання рішень ЄСПЛ

  • Вступ
  • Нагляд за забезпеченням виконання рішень ЄСПЛ
  • Виконання рішень ЄСПЛ 

Даний курс було створено спільно програмою Ради Європи «Освіта з прав людини для фахових юристів» (HELP) та Департаментом з питань виконання рішень ЄСПЛ Ради Європи. Ця версія курсу була частково підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Ради Європи в рамках акції «Посилення ефективних правових засобів захисту від порушень прав людини в Сербії», реалізованої в рамках проєкту ЄС/РЄ «Горизонтальний механізм для країн Західних Балкан та Туреччини II».

Український переклад курсу доступний для широкого загалу на навчальній платформі Ради Європи під назвою HELP за наступним посиланням: http://help.elearning.ext.coe.int/

Для доступу до курсу необхідно зареєструватися на платформі HELP, якщо Ви не маєте свого облікового запису.

Оновлений переклад вищезазначеного курсу було здійснено в рамках проєкту Ради Європи «Дотримання прав людини в системі кримінальної юстиції України», що впроваджується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018-2022 роки.

Взято з сайту Офісу Ради Європи в Україні.

Мітки: Мітки