Офіс Ради Європи та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні об’єднують зусилля для підтримки ДБР у сфері розслідування катувань

40 слідчих та працівників оперативних підрозділів Державного бюро розслідувань (ДБР) з усієї України взяли участь у двох тренінгах з питань запобігання та розслідування катувань серед правоохоронців.

Під час вітального слова Голова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов підкреслив: «ДБР відіграє ключову роль у розслідуванні катувань, оскільки займає унікальну позицію, що дозволяє проводити незалежне та неупереджене, ретельне, швидке та компетентне розслідування, залучаючи постраждалих та інформуючи суспільство. Тому персонал ДБР можна розглядати як професійну еліту у сфері розслідування, яка має проходити навчання відповідно до найкращих європейських стандартів». Також Голова Офісу висловив подяку Координатору проєктів ОБСЄ в Україні: «Коли цінності та цілі спільні і партнерство професійно скоординоване, співпрацювати легко. Це величезне задоволення».

Тренінги є частиною проєкту Ради Європи «Підтримка інституцій для боротьби з неналежним поводженням в Україні» та організовані спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні.

Взято з сайту Офісу Ради Європи в Україні.

Мітки: Мітки