Новини Рatentscope

Національні патентні колекції Нідерландів, Сербії, Словаччини, Чехії, колишньої Чехословаччини та Швеції відтепер доступні в пошуковій системі PATENTSCOPE за адресою:

https://patentscope.wipo.int/search/en/advancedSearch.jsf

Колекція Нідерландів містить понад 216 000 записів; колекція Сербії містить майже 15 000 записів; колекція Словаччини містить понад 33 000 записів; колекції Чехії та колишньої Чехословаччини містять понад 437 000 записів, а колекція Швеції нараховує майже 190 000 записів. Отже, кількість національних/регіональних колекцій, доступних у PATENTSCOPE, становить 69. Зверніть увагу, що колекції колишнього Радянського Союзу та колишньої Німецької Демократичної Республіки наразі вважаються окремими колекціями (раніше вони були включені, відповідно, до національних колекцій Російської Федерації та Німеччини). Це відображають окремі двобуквені коди для цих колишніх держав у стандарті ВОІВ ST.3 .

Чотири мільйони  японських корисних моделей тепер також доступні в PATENTSCOPE. Щоб отримати доступ до японських корисних моделей, використовуйте наступний запит:

CTR: JP и (DTY: U OR DTY: Y OR DTY: U? OR DTY: Y?)

Інформація про глобальне досьє

Інформація про глобальне досьє з Індії, Нової Зеландії та Республіки Корея також тепер доступна в PATENTSCOPE, таким чином доповнюючи інформацію, вже надану іншими відомствами-учасниками. Слід нагадати, що вміст досьє, доступ до якого здійснюється на вкладці ”Документи” відповідної заявки, забезпечує найсвіжішу інформацію про хід процесу експертизи патентної заявки, включаючи звіти про пошук, дії відомства та листування між заявником та патентним відомством.

Взято з сайту Державного підприємства ” Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент).

Мітки: Мітки