НКЦПФР: оновлено список сумнівних інвестиційних проєктів

В рамках систематичного моніторингу сумнівних фінансових проєктів («скам-проєкти»*) та в ході співпраці з регуляторами фінансових ринків країн ЄС, НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) проаналізувала виявлені колегами списки потенційно фіктивних проєктів та виокремила ті, що з великою вірогідністю залучають кошти, зокрема, і від громадян України.

Робота в даному напрямку буде постійно продовжуватись, оскільки кожного дня з’являється багато нової інформації, що підлягає детальному аналізу. Також традиційно Комісією були отримані звернення від громадян з підтверджуючими документами щодо втрати ними значних коштів, інвестованих в сумнівні фінансові проєкти.

З метою захисту прав інвесторів та проведення роз’яснювальної роботи щодо захисту прав споживачів фінансових послуг на офіційному вебсайті Комісії оновлено список сумнівних інвестиційних проєктів та додано такі проєкти:

Перелік проєктів наведено на офіційному вебсайті Комісії в розділі «Захист прав інвесторів» за посиланням: https://www.nssmc.gov.ua/activity/insha-diialnist/zakhyst-investoriv/#tab-2

Вкотре закликаємо громадян бути обачними і ретельно оцінювати ризики перед тим, як інвестувати свої кошти! 

Будь-яку інформацію щодо потенційно фіктивних дій на фінансовому ринку просимо повідомляти до Комісії або на еmail: md@nsssmc.gov.ua.  

*До скам-проєктів Комісія відносить інвестиції в квазі ринок Форекс та проєкти, які пропонують послуги з інвестування, але мають на меті лише незаконне заволодіння коштами інвесторів.

Взято з сайту Національної комісії цінних паперів та фондового ринку.

Мітки: Мітки