НКЦПФР схвалила порядок надання адміністративних послуг

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні 15 вересня 2021 року своїм рішенням схвалила проєкт Порядку надання адміністративних послуг.

Перелік адміністративних послуг затверджується наказом Голови НКЦПФР та розміщується на офіційному вебсайті Комісії.

На кожну адміністративну послугу Комісія затверджує інформаційну картку, яка містить інформацію про суб’єкта надання такої послуги, перелік документів, платність або безоплатність адміністративної послуги, можливі способи отримання результатів тощо, а також технологічну картку, де зазначено етапи опрацювання звернення, відповідальна посадова особа, строки та ін.

Заява та документи для отримання адміністративної послуги надаються заявником до НКЦПФР в електронній формі з використанням електронного підпису чи печатки. Також можна подати пакет документів за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30.

Проєкт розроблений відповідно до норм Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків» та з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до Закону України від 19.06.2020 №738-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів».

Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному вебсайті.

Взято з сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Мітки: Мітки