Навчання впродовж життя – формула успіху сучасної людини

Історія успіху кожного нашого клієнта є унікальною. Інколи для того, аби знайти роботу, потрібно здобути нові знання. Служба зайнятості готова запропонувати освітні послуги для шукачів роботи – навчання, перенавчання та стажування безпосередньо в роботодавця. Як показує практичний досвід – це працює. 

У жовтні 2019 року мешканець Томаківського району – колишній військовослужбовець Олександр Баглай, повернувся в рідне село Китайгородка. Чоловік одразу ж приступив до пошуку роботи, але спроби самостійно працевлаштуватися позитивних результатів не дали.

Тому у лютому минулого року Олександр звернувся по допомогу в працевлаштуванні до Відділу надання соціальних послуг у Томаківському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості. Під час спілкування з кар’єрним радником з’ясувалось, що чоловік має бажання освоїти професію електрогазозварника.

За направленням центру зайнятості безробітний пройшов навчання у Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «електрогазозварник» і був працевлаштований до ТОВ «Промислово-будівельної компанії «ТІТАН» на посаду електрозварником ручного зварювання. Профіль компанії –   будівництво житлових та нежитлових будівель.

Наразі Олександр успішно працює і продовжує вдосконалювати професійні навички на вміння.

Взято з сайту Державної служби зайнятості.

Мітки: Мітки