Мінцифра та Міндовкілля оцифрують 29 адмінпослуг для ЕкоСистеми й інтегрують їх із порталом Дія

У червні Мінцифра та Міндовкілля презентували нові послуги на національній платформі ЕкоСистема. Вже незабаром 29 адмінпослуг будуть оцифровані й інтегровані з порталом Дія. 

Щороку до Міндовкілля та обласних адміністрацій надходять 75 тисяч звернень на отримання дозвільних документів. У середньому на один документ підприємець витрачає понад 4 тисяч годин та 6 тисяч гривень непрямих витрат. Проте це не гарантує отримання послуги. Завдяки ЕкоСистемі українці зможуть заощадити час та гроші, оскільки тут зібрані всі адміністративні екопослуги для бізнесу, доступні онлайн і без корупції, та екологічна інформація для громадян. 

Наразі в ЕкоСистемі вже доступні 7 послуг: висновок про транскордонне перевезення відходів, що внесені до Зеленого переліку, ліцензія на операції з небезпечними відходами та інші. Загалом будуть оцифровані 29 адмінпослуг. Мінцифра інтегрує їх із порталом Дія.

Також в ЕкоСистемі вже доступні понад 40 реєстрів із достовірною інформацією про довкілля. У планах відкрити понад 80 реєстрів, за допомогою яких українці зможуть безперешкодно перевіряти будь-яку екологічну інформацію.

Розробка ЕкоСистеми стала можливою за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, проєкту USAID/UKAID “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS” та Офісу ефективного регулювання BRDO.

Взято з сайту Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.

Мітки: Мітки