Мінцифра допоможе потенційним підприємцям відкрити власну справу в креативній індустрії

Освітній серіал «Почати бізнес. Креативна індустрія» допоможе потенційним та діючим підприємцям розвивати власну справу в креативній сфері.

Міністерство цифрової трансформації України та Програма ООН із відновлення та розбудови миру представили освітній серіал «Почати бізнес. Креативна індустрія».

Курс виявився популярним на порталі Дія.Бізнес, тож тепер він опублікований ще й на порталі Дія.Цифрова освіта

Освітній серіал містить 5 серій і охоплює теми:
  • Як розпочати бізнес у сфері онлайн-освіти без інвестицій.
  • Чому варто приділяти достатньо уваги тестуванню та гіпотезам. 
  • Як не переборщити з рекламою.
  • Навіщо робити відбір клієнтів та як працювати з негативними відгуками. 
  • Досвід освітньої платформи «Projector».

Лектор: Олександр Трегуб, співзасновник школи дизайну Projector. 

Projector — це освітня платформа, що допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні і точкові навики в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, фронт-енді, проджект-менеджменті, інтернет-маркетингу, англійській мові тощо. Проєкт існує вже 5 років.

Серіал розроблений в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі й Японії. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Нагадаємо, на платформі Дія.Цифрова освіта доступні освітні серіали для бізнесу та стартапів — «Відкриті дані для бізнесу» та «Стартуй стартап».

Взято з сайту Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.

Мітки: Мітки