Мінфін створить сучасний науково-освітній хаб із підготовки кадрів для сфери публічних фінансів

26 січня Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін завітав до Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ), де офіційно представив виконуючого обов’язки очільника вишу Антона Монаєнко та розповів про цілі, принципи й стратегію подальшого розвитку ВНЗ.

Зокрема, Денис Улютін підкреслив, що наразі відбувається трансформація Університету ДФС у сучасний інноваційний науково-освітній хаб шляхом злиття УДФСУ та Академії фінансового управління.

Передбачається, що оновлений ВНЗ готуватиме нову генерацію висококваліфікованих фахівців для сфери державних фінансів – перш за все для Мінфіну та органів, що входять до сфери його управління: Держказначейства, Податкової служби, Митниці, Аудиторської служби, Держфінмоніторингу тощо.

Також у виші передбачається активувати проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень, для чого будуть створені всі необхідні умови шляхом модернізації навчально-лабораторної бази Університету, оснащення сучасним мультимедійним обладнанням тощо.

Крім того, в рамках існуючих міжнародних угод відбуватиметься поглиблена співпраця з іноземними університетами-партнерами, яка передбачає:

  • розширення участі вишу в освітніх програмах;
  • проходженню практичної підготовки студентів за кордоном;
  • тренінги, майстер-класи від викладачів з міжнародним ім’ям.

Обраний вектор прискорить інтеграцію університету у європейський простір вищої освіти.

«Ми бачимо запит на підготовку й перепідготовку кадрів для сфери публічних фінансів, і тому прагнемо, щоб освітньо-науковий хаб став визнаним лідером у підготовці кадрів для Мінфіну й підвідомчих йому органів. Ми разом маємо створити сучасну «кузню кадрів» фінансової сфери з новими освітніми програмами та європейськими практиками», – зазначив Денис Улютін.

Нагадаємо, що в березні 2020 року УДФСУ офіційно передано із сфери управління Державної фіскальної служби України до сфери управління Міністерства фінансів України.

Взято з сайту Міністерства фінансів України.

Мітки: Мітки