Мінекономіки спільно з партнерами з розвитку запустили проєкт “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств в Україні”

Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ірина Новікова взяла участь в установчому засіданні Правління проєкту “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств в Україні”, що буде реалізовуватися ПРООН в Україні за підтримки Уряду Швейцарської Конфедерації протягом 2020-2023 років.

Метою Проєкту є підтримка розвитку малого й середнього бізнесу в Україні та підвищення його конкурентоспроможності завдяки більш професійним і клієнтоорієнтованим бізнес об’єднанням (БО). Серед завдань особлива увага буде приділена посиленню організаційного розвитку БО, поліпшенню доступу до послуг з розвитку бізнесу та їх використання МСП. Також учасники наголосили, що важливим є налагодження більш активного та професійного державно-приватного діалогу між БО та органами влади всіх рівнів.

“Участь малого та мікробізнесу у бізнес об’єднаннях, які надають професійну  підтримку своїм членам, є важливою складовою адаптації підприємців до нових викликів, спричинених пандемією  та обмежувальними заходами. Крім того, бізнес об’єднання є також ключовим інгредієнтом побудови якісного публічно-приватного діалогу між владою та підприємцям як на місцевому так і на національному рівнях”, – зазначила сьогодні заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова.   

Також із вступним словом до учасників Проєкту, а це 27 бізнес об‘єднань, звернулись пані Манал Фоуані – заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні та пан Массімо Блох – керівник Програми “Розвиток приватного сектору” Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань. Вони наголосили, що зараз бізнес об’єднання як ніколи раніше важливу роль відіграють, адже  саме вони можуть підвищити конкурентоспроможність українського бізнесу, як всередині країни, так і на зовнішніх ринках.

Довідково

Проєкт “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств в Україні” Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України є бенефіціаром Проекту та за участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва підтримуватиме його реалізацію в тому числі з урахуванням завдань, визначених Програмою стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19 на 2020-2022 роки.

Взято з сайту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Мітки: Мітки