Мінекономіки працює над імплементацією фундаментального закону щодо Державної підтримки інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями

14 травня, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова долучилася до круглого столу “Закон про інвест-нянь: проєкти на перший мільярд”. В заході також взяли участь народні депутати, представники Уряду, Офісу Президента  та експертної спільноти.

“Закон про “інвест-нянь” започатковує новаторський підхід до підтримки інвестицій та дозволить Україні конкурувати за інвестиції із сусідніми країнами. Його реалізація дозволить не тільки залучити додаткові кошти в економіку України, а й сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку регіонів, модернізації та підвищенню технологічності вітчизняного виробництва”, – зазначила Ірина Новікова

З моменту набуття чинності Закону UkraineInvest було отримано понад 15 запитів від потенційних інвесторів щодо можливості надання державної підтримки їхнім інвестиційним проєктам. Потенційний обсяг інвестицій у такі проєкти становить понад 1 млрд доларів США. Це свідчить про значну зацікавленість інвесторів. 

Тому для якнайшвидшого початку роботи з інвесторами Мінекономіки активно працює в напрямку розробки підзаконних актів. 

Зокрема найближчим часом будуть прийняті Урядом розроблені Мінекономіки вимоги до техніко-економічного обґрунтування інвестиційних проєктів із значними інвестиціями та вимоги до фінансової спроможності заявників на реалізацію таких проєктів. Це дозволить належним чином здійснювати оцінку проєктів та фінансових можливостей інвесторів і приймати зважені рішення щодо доцільності укладання спеціального інвестиційного договору.

Відео трансляції заходу можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/3ylytyy 

Взято з сайту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Мітки: Мітки