Мінекономіки активізує діалог з бізнесом щодо розвитку сфери державного ринкового нагляду як складової системи інфраструктури якості

27 січня за ініціативи Департаменту регуляторної політики та підприємництва, а також Департаменту технічного регулювання та інноваційної політики Мінекономіки на базі Комунікативної платформи  технічного регулювання відбувся вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?». Захід було проведено за підтримки Проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі».

Метою заходу було роз’яснення суб’єктам господарювання основних положень законодавства про державний ринковий нагляд, особливостей його застосування на практиці,  важливості розвитку системи ринкового нагляду для забезпечення безпечності нехарчової продукції та чесної конкуренції.

Підприємці, представники асоціацій бізнесу, центрів стандартизації та оцінки відповідності, що взяли участь у вебінарі, мали змогу задати свої запитання та отримати компетентні відповіді від фахівців Мінекономіки та органів державного ринкового нагляду. Відповіді на запитання, які внаслідок часових обмежень не вдалося розглянути під час зустрічі, будуть надані у найближчий час на сайті Комунікативної платформи з технічного регулювання https://bit.ly/3iUOZyd .

За результатами вебінару організатори отримали багато позитивних відгуків щодо важливості розглянутих питань та їх практичної користі для підприємців. Проведені наприкінці опитування продемонстрували зацікавленість учасників у продовженні діалогу та організації зустрічей в аналогічному форматі.

Відео вебінару можна переглянути за посиланням

Взято з сайту Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Мітки: Мітки