Лютий-2021. Яких фахівців шукають роботодавці України?

З початку 2021 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, становила понад 133 тис. одиниць.

Які ж професії були найпопулярнішими у січні-лютому 2021?

Найчастіше роботодавці шукали кваліфікованих робітників з інструментом – швачок, електромонтерів, електрогазозварників, слюсарів-ремонтників, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, монтерів колії, слюсарів аварійно-відбудовних робіт, пекарів та мулярів.  

Також популярними  на ринку праці є вакансії для робітників з обслуговування. експлуатації та устаткування машин –  водіїв, (водіїв тролейбуса та трамвая), трактористів, токарів, операторів заправних станцій, операторів (машиністів) котельної, машиністів екскаватора, водіїв навантажувача, машиністів крана, дорожніх робітників. 

Незмінним є попит на професіоналів – учителів та вихователів, провізорів, інспекторів та  інженерів, економістів, лікарів,  музичних керівників та психологів.

До топ 5 запитів від роботодавців належать також пропозиції для працівників сфери торгівлі та послуг – продавців, кухарів, охоронників, перукарів, офіціантів, а також – для некваліфікованих працівників. Йдеться про кур’єрів, підсобних робітників, вантажників, кухонних робітників, прибиральників та двірників. 

Нагадуємо, усі вакансії – на сайті служби за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

 Пропозиції оновлюються щодня. 

Взято з сайту Державної служби зайнятості.

Мітки: Мітки