Комітет міністрів ухвалив рекомендацію щодо переглянутої Європейської спортивної хартії

Комітет міністрів ухвалив рекомендацію щодо переглянутої Європейської спортивної хартії, представленої у рамках Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS). Переглянута Хартія завершує процес, ініційований на 15-й Конференції міністрів спорту країн-членів Ради Європи, яка відбулася в Тбілісі у 2018 році та підтриманий на 16-й Конференції міністрів спорту країн-членів Ради Європи, яка була організована у лютому поточного року під головуванням Греції.

Керуючись необхідністю створити умови для того, щоб спорт приносив користь всьому населенню, зокрема в галузі охорони здоров’я, інклюзії та освіти, Європейська спортивна хартія робить сильний акцент на концепції спорту для всіх. У ній сформульовано принцип «права на спорт», яким може користуватися кожна людина.

«У контексті глобалізації та комерціалізації спорту європейським державам як ніколи важливо прояснити загальні елементи європейських рамок для спорту і цінності, які необхідно підтримувати в спорті. Я особливо вітаю той факт, що в переглянутому тексті Хартії підкреслюється принцип права на спорт, яким можуть користуватися всі громадяни», – заявив заступник Генерального секретаря Бьорн Берге після прийняття Комітетом міністрів рекомендації.


 Пресреліз
Комітет міністрів ухвалив рекомендацію щодо переглянутої Європейської спортивної хартії
 (англійською та французькою)


 Веб-сторінка переглянутої Європейської спортивної хартії (англійською та французькою)

Взято з сайту Офісу Ради Європи в Україні.

Мітки: Мітки