Інформаційний лист НПУ щодо внесення змін до Порядку здійснення Мін’юстом контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації

Постановою Кабміну від 20.01.2021 № 34 внесено зміни до Порядку здійснення Міністерством юстиції контролю за діяльністю у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (затвердженого постановою Кабміну від 21.12.2016 № 990).

Комісія НПУ з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності спільно з Відділом методичного забезпечення та інформаційно-аналітичної роботи НПУ підготувала для врахування нотаріусами в роботі Інформаційний лист щодо внесення змін до Порядку.

Інформаційний лист НПУ та Порівняльна таблиця змін розміщено на «Нотаріальній платформі» у розділі «Єдина нотаріальна практика» – «Інформаційні листи НПУ».

Шановні нотаріуси, якщо у вас виникають питання щодо доступу до «Нотаріальної платформи» – звертайтеся до системного адміністратора НПУ Ростислава Конишева (099) 11-000-40 (viber)

Взято з сайту Нотаріальної палати України.

Мітки: Мітки