Адвокат Володимир Кістяник здійснює представництво в судовому процесі в цивільних, господарських, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення.

Адвокат брав участь у численних сімейних справах, зокрема у справах щодо стягнення аліментів, так і справах, які стосувалися питання майна: належний перерахунок пенсії, захист прав акціонерів, поділ майна та ін.

Особливою категорією справ, де брав участь адвокат, були справи про адміністративні правопорушення, де вдавалося звільняти клієнта від адміністративної відповідальності.

Як правило, серед питань, які охоплюються представництвом є наступні: сімейні питання, майнові спори та оскарження дій органів державної влади.

Також, Володимир Кістяник є кандидатом юридичних наук та учасником міжнародних та громадських ініціатив, серед яких є наступні: Світовий Конґрес Українців,  Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій, Канадська місія спостереження за виборами (CANEOM), Українська Гельсінська спілка з прав людини та ін.

Інформація про адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України: https://erau.unba.org.ua/profile/77457

Інформація про захист дисертації адвокатом за наступним посиланням: https://www.ukma.edu.ua/index.php/spetsializovani-vcheni-rady-iz-zakhystu-dysertatsii/4751-shapoval-t-v-i-kistianyk-v-i-zakhystyly-dysertatsii-na-zdobuttia-stupenia-kandydata-iurylychnykh-nauk

Відгуки клієнтів

Щиро вдячна за консультацію про адміністративне порушення! Отримала вичерпну та детальну інформацію. Володимир дуже уважний до деталей. Дякую!!! Успіхів і надалі буду звертатися за допомогою.

thumb Halynka Budnyk
28.12.2021

Вдячні за своєчасну консультацію у справі щодо порушення прав споживачів та юридичний супровід нашої справи. Пан Володимир не лише якісно виконує свою роботу, а й надає розгорнуті відповіді на усі супровідні запитання, що для нас було дуже важливо, формує найраціональнішу адвокатську стратегію, щоб досягнути швидкого й успішного результату без зайвої метушні.

thumb Катерина Волошина
28.12.2021

Владимир очень помог в вопросе трудового законодательства Польши. Очень порадовало ,то что адвокат не безразличен к своим соотечественникам находящимся в другой стране. Спасибо Вам огромное , буду Вас рекомендовать.

thumb Audroniya Lat
28.12.2020