Адвокат Володимир Кістяник здійснює представництво в судовому процесі в цивільних, господарських, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення.

Адвокат брав участь у численних сімейних справах, зокрема у справах щодо стягнення аліментів, так і справах, які стосувалися питання майна: належний перерахунок пенсії, захист прав акціонерів, поділ майна та ін.

Особливою категорією справ, де брав участь адвокат, були справи про адміністративні правопорушення, де вдавалося звільняти клієнта від адміністративної відповідальності.

Як правило, серед питань, які охоплюються представництвом є наступні: сімейні питання, майнові спори та оскарження дій органів державної влади.

Також, Володимир Кістяник є кандидатом юридичних наук та учасником міжнародних та громадських ініціатив, серед яких є наступні: Світовий Конґрес Українців,  Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій, Канадська місія спостереження за виборами (CANEOM), Українська Гельсінська спілка з прав людини та ін.

Інформація про адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України: https://erau.unba.org.ua/profile/77457

Інформація про захист дисертації адвокатом за наступним посиланням: https://www.ukma.edu.ua/index.php/spetsializovani-vcheni-rady-iz-zakhystu-dysertatsii/4751-shapoval-t-v-i-kistianyk-v-i-zakhystyly-dysertatsii-na-zdobuttia-stupenia-kandydata-iurylychnykh-nauk