EUIPO повідомляє про рекордну кількість заявок на ТМ в першому півріччі 2021 року

За повідомленням Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу  (EUIPO) в першому півріччі 2021 року надійшла 101 021 заявка на торговельну марку ЄС (EUTM), що на 24 % перевершує показники 2020 року. Також майже на 2% зросла кількість реєстрацій промислових зразків (Community Design). 

Збільшення попиту на європейські ТМ особливо помітно за напрямами обладнання для обробки даних і комп’ютерів, управління бізнесом, послуг в сфері науки, технологій і досліджень та в цілому відображає зміни в потребах користувачів і сфери охорони здоров’я під час пандемії COVID-19. Попит був особливо високим у першому кварталі, сягнувши загального місячного рекорду в березні, коли було отримано майже 20 тис. заявок на торговельні марки ЄС.

Нагадуємо, 14 травня 2021 року підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо двостороннього співробітництва між Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), що виконує функції Національного органу інтелектуальної власності, та Відомством з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO). Меморандум підписали Генеральний директор Укрпатенту Андрій Кудін та виконавчий директор EUIPO Крістіан Аршамбо. 

В липні 2021 року для працівників Укрпатенту представником команди підтримки реформ Міністерства економіки України проведено тренінги з практики застосування законодавства промислових зразків ЄС (тренінг 1тренінг 2).

Взято з сайту Укрпатенту.

Мітки: Мітки