Електронні послуги у будівництві — питання внесення змін в дані щодо ліцензій врегульовано

Цифровізація будівельних послуг продовжується. Наразі врегульовано питання внесення змін в дані щодо безстроковості ліцензій через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Йдеться про раніше видані ліцензії, які на момент набрання чинності положень закону щодо безстроковості ліцензій були чинними. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Відтепер будівельні компанії можуть звернутись через електронну систему з заявою про внесення відомостей  щодо безстроковості своєї ліцензії. Ця нова функція є важливою для продовження професійної діяльності таких компаній», — зазначила заступниця Міністра.

Подати заяву про внесення відомостей про безстроковість ліцензій можна через ЄДЕССБ. Для цього необхідно перейти у розділ “Заява щодо уточнення відомостей ліцензіата”, що знаходиться в АРМ Заявника. Ознайомитися з покроковою інструкцією можна тут.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що на порталі Дія можна отримати 11 електронних послуг у сфері будівництва.

Взято з сайту Міністерства розвитку громад та територій України.

Мітки: Мітки