Докладніше про реформу: деінституалізація інтернатних закладів

Пропонуємо вашій увазі Програму «Аргументи», яка присвячена реформі деінституціалізації інтернатних закладів на Тернопільщині.

На актуальні питання, пов’язані з цією темою, відповідають Володимир Вовк, координатор проєкту “Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області” та Олена Магдій, завідувачка сектору підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг Тернопільського центру соціальних служб.

Нагадаємо, що тернопільський пілотний проект реалізується в рамках «Модернізації системи соціальної підтримки населення України» – спільного проекту Міністерства соціальної політики України та Світового банку. Мета проекту – сприяння успішному здійсненню соціальних реформ, спрямованих на зменшення бідності та підвищення соціального захисту найуразливіших груп населення. У рамках проекту удосконалюються процеси надання соціальної допомоги, покращується адміністрування соціальних виплат і послуг, стимулюється розвиток сімейних форм виховання та соціальна підтримка дітей-сиріт і сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Взято з сайту Міністерства соціальної політики України.

Мітки: Мітки