Державна служба зайнятості та EU4Skills продовжують реалізацію проєкту з прогнозування регіональних ринків праці в Україні

9-10 серпня 2021 року в рамках проєкту з прогнозування регіональних ринків праці, що реалізується Державною службою зайнятості та EU4Skills, відбувся тренінг «Особливості роботи модератора експертних фокус-груп».

Тренінг проходив для фахівців, відповідальних за проведення проєкту у регіонах та тих, хто виконуватиме функції модераторів експертних фокус-груп.

Проведення фокус-груп та реалізацію заходів у рамках проєкту заплановано на серпень-вересень. Вони дозволять визначити перспективи розвитку окремих видів економічної діяльності, тенденції попиту на професії, навички, кваліфікації та основні невідповідності між підготовкою кадрів та потребами роботодавців.

Проєкт з прогнозування регіональних ринків праці реалізується Державною службою зайнятості за підтримки європейської допомоги «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». У рамках проєкту вже проведено опитування випускників ЗП(ПТО) та роботодавців.

Проєкт релізується у 10 областях України: Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській та Чернівецькій.

Довідково.

Фокус-група – групове інтерв’ю, організоване у вигляді розмови спеціаліста центру зайнятості та кількох роботодавців, представників однієї галузі виробництва. Зазвичай кількість учасників фокус-групи – 6-10 осіб.

Взято з сайту Державної служби зайнятості

Мітки: Мітки